MIAMI SWIM WEEK 2022

Kolekcja Lina Swimwear zaprezentowana przez Flying Solo w Miami podczas Miami Swim Week Show 2022

T

Nasza nowa kolekcja była częścią pokazu MSW 2022, w którym 69 niesamowitych projektantów zaprezentowało swoje oryginalne i wyróżniające się kolekcje.

T

O POKAZIE MSW22 

Pokaz odbył się w Sola Miami tuż obok słynnej Miami Beach. Po raz pierwszy Lina Swimwear zaprezentowała swoją kolekcję podczas profesjonalnego tygodnia mody wśród znanych osobistości ze świata mody i profesjonalnych modelek. Jako projektantka i właścicielka Lina Swimwear muszę powiedzieć, że to doświadczenie było dla mnie najbardziej niesamowitym i zmieniającym życie doświadczeniem. Zespół Flying Solo z dużym profesjonalizmem zadbał o to, aby każdy projektant i kolekcja była zaprezentowana na wysokim poziomie. Modelki wykazywały się niesamowitym profesjonalizmem i pięknie prezentowały każdy projekt. Mimo niesamowitej atmosfery, przez cały występ towarzyszył stres i ogromne emocje. Po finałowej części nastąpiła niesamowita radość i euforia, które uczyniły to wydarzenie niezapomnianym przeżyciem i uczyniły Lina Swimwear rozpoznawalną marką strojów kąpielowych w świecie mody.

Atmosfera za kulisami była szalona. Modelki biegały z miejsca na miejsce, a upał nie ułatwiał zadania. Przed samym pokazem wspaniałe modelki ubrane w moje projekty wiwatowały moje imię z niesamowitym podekscytowaniem, co wywołało moje niekryte wtedy wzruszenie. Gdy modelki jedna po drugiej wychodziły na wybieg, poczułam niesamowitą dumę i radość, że moje prace wreszcie zostały pokazane światu. Na koniec zeszłam po wybiegu, aby podziękować publiczności i ukłonić się. Emocje jakie mi wtedy towarzyszyły były nie do opisania. Świat się zatrzymał, a duma i radość napełniły mnie jak nigdy dotąd. Rok ciężkiej pracy został uwieczniony w piękniejszy sposób, niż mogłam sobie wyobrazić.

Atmosfera za kulisami była szalona. Modelki biegały z miejsca na miejsce, a upał nie ułatwiał zadania. Gdy tylko modelki jedna po drugiej wychodziły na wybieg, poczułam niesamowitą dumę i radość, że moje prace wreszcie zostały pokazane światu. Na koniec zeszłam po wybiegu, aby podziękować publiczności i ukłonić się. Emocje jakie mi wtedy towarzyszyły były nie do opisania. Świat się zatrzymał, a duma i radość napełniły mnie jak nigdy dotąd. Rok ciężkiej pracy został uwieczniony w piękniejszy sposób, niż mogłam sobie wyobrazić.

Nie ma lepszego miejsca na pokazanie kolekcji bikini niż Miami!

Przewiń w dół i zobacz galerię :)

T

PUBLIKACJE

ELLE MAGAZINE

FASHION WEEK ONLINE 

HAUTE PEOPLE

FLYING SOLO RESORT 2023

FLYING SOLO TV

T

 

T

T

DETAILS